ZASADY WSPÓŁPRACY


W celu nawiązania współpracy handlowej zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Przy rejestracji należy podać nazwę i dane firmy (adres, NIP, Regon), imię i nazwisko osoby kontaktowej, adres e-mail oraz hasło. Po wypełnieniu powyższego formularza prosimy o dołączenie dokumentów rejestracyjnych firmy, tj. NIP, Regon, KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej bądź ich przesłanie faksem pod numer (85) 740 62 85. Po zweryfikowaniu przez nas danych oraz ww. dokumentów, otrzymają Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie dostępu do panelu hurtowego umożliwiającego składanie zamówień. 

Schemat logowania:


Login: adres e-mail podany przy rejestracji
Hasło: wybrane przez Państwa przy rejestracji 


Rejestracja w naszej hurtowni jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przestrzeganie poniższych zasad:

1. Wszystkie udostępniane przez nas zdjęcia są chronione prawem autorskim. Zdjęcia mogą być wykorzystywane wyłącznie we własnym sklepie na potrzeby prezentacji produktu. Nie wyrażamy zgody na wykorzystywanie zdjęć w serwisach aukcyjnych (np. allegro.pl).  

Zdjęcia marki GORSENIA nie mogą być prezentowane w zagranicznych sklepach internetowych na terenie Rosji, Ukrainy, Litwy, Izraela, Kazachstanu i RPA.

Zdjęcia marek SHIRLEY OF HOLLYWOOD, NESSI i SASSA nie mogą być wykorzystywane w zagranicznych sklepach internetowych.

Zdjęcia marek KINGA, Sophie Verney by KINGA oraz Secrets of KINGA nie mogą być prezentowane w zagranicznych sklepach internetowych na terenie krajów niemieckojęzycznych. W szczególności Niemiec oraz Austrii.

Ważne: ulegają zmianie zasady wykorzystywania zdjęć produktów marki NIPPLEX.
Zdjęcia marki NIPPLEX nie mogą odtąd być prezentowane w zagranicznych sklepach internetowych na terenie Czech, Słowacji oraz Rumunii.

Zabrania się udostępniania zdjęć innym podmiotom bez naszej zgody.

 

2. Zamówienia mogą być składane przez 24 h/ 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

3. Towar dostępny w magazynie wysyłamy w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub złożenia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Koszty wysyłki towaru pokrywa kupujący.

4. Paczki są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD 

Poczta kurierska DPD (pobranie) koszt 21 zł
Poczta kurierska DPD (przedpłata na konto, termin płatności) koszt 18 zł

Maksymalny rozmiar paczki wysyłanej kurierem DPD: 


Długość- 71,4 cm
Wysokość- 67 cm
Szerokość- 58,2 cm
Waga maksymalnie 30 kg 

W przypadku, gdy zamawiane produkty nie zmieszczą się w jednej przesyłce, jesteśmy zmuszeni do zapakowania ich w dwie oddzielne i naliczenia drugiego kosztu wysyłki. Podane koszty będą ujęte na fakturze zakupu, a jeśli paczka jest za pobraniem to zwiększona zostanie kwota pobrania. O takiej sytuacji zostaną Państwo bezzwłocznie powiadomieni drogą mailową lub telefonicznie. Możemy Państwa zapewnić, że zawsze staramy się, aby duże zamówienia były wysyłane jedną przesyłką. Dokładamy również wszelkich starań, aby wysyłane paczki były również starannie zabezpieczone w specjalnie utwardzonych kartonach.

5. Nie wymagamy minimalnej kwoty zakupów. Możecie Państwo zamawiać pojedyncze produkty dostępne w naszej ofercie. 

 

6. Hurtownia nie prowadzi zwrotu i wymiany towarów.

7. Faktury sprzedaży wysyłane są elektronicznie na adres e-mail podany przy rejestracji.

Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wszystkie dane naszych Klientów są traktowane jako poufne. Dane osobowe zbierane przez  Kontri Sp. z o.o. przetwarzane są w celu realizacji zamówień Klienta oraz w celu umożliwienia korzystania z hurtowni, jak również do wewnętrznych celów Kontri Sp. z o.o. dotyczących ewidencjonowania sprzedaży i klientów hurtowni między innymi w celu podatkowym.

W przypadku, gdy klient wyrazi zgodę na otrzymywanie wiadomości o nowościach i promocjach, jego dane są wykorzystywane w celu realizacji usługi o charakterze newsletter (przesyłania zamówionych wiadomości o charakterze reklamowym). Każdy użytkownik usługi ma możliwość w każdej chwili dokonania zmiany bądź usunięcia podanego adresu email. Usunięcia adresu email z bazy newslettera można dokonać przesyłając informację do Kontri Sp. z o.o. na adres hurt@kontri.pl z prośbą o usunięcie danego adresu.

 

Dane osobowe te nie będą udostępniane, sprzedawane ani użyczane innym podmiotom. Administratorem danych jest KONTRI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku, ul. Jacka Kuronia 3, 15-569 Białystok. Każdy Użytkownik po zalogowaniu się ma prawo do wglądu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Rejestracja w hurtowni oraz podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Należy pamiętać, aby po każdorazowym odejściu od komputera lub opuszczeniu naszej hurtowni się wylogować. Nie należy również nikomu udostępniać loginu ani hasła do swojego konta.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontri Sp. z o.o.
ul. Jacka Kuronia 3
15-569 Białystok

NIP: 9661848306
REGON: 200084060
Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000258273
Kapitał spółki: 350 000 zł

tel: 85 674 34 91
fax: (+48) 85 674 35 45
GSM: 601 567 806

e-mail hurt@kontri.pl

Oceń stronę.