O nas


Internetowa hurtownia bielizny www.hurtownia-online.pl prowadzona jest przez firmę Kontri Sp. z o.o., która istnieje od 2006 roku.

W skład oferty hurtowni internetowej Kontri wchodzi bogaty asortyment bielizny damskiej i męskiej, rajstop i wyrobów pończoszniczych, dodatków a także odzieży renomowanych polskich producentów. Szeroki wachlarz modeli obejmuje oprócz bielizny codziennej także ekskluzywną, ślubną, nocną, erotyczną czy wyszczuplającą, we wszystkich rozmiarach miseczek (od A do M).

Stale rozwijamy ofertę naszej hurtowni starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów. Obecnie współpracujemy z ponad 80-cioma renomowanymi producentami między innym z firmami: Gaia, Ava, Axami, Kinga, Kostar, Mat, Gorteks, Nipplex, Obsessive, Brubeck, Cornette, Gorsenia, Gatta.

Hurtownia internetowa Kontri specjalizuje się w zaopatrywaniu sklepów internetowych i stacjonarnych z całego kraju. Dla partnerów z zagranicy uruchomiliśmy obcojęzyczną wersję naszej hurtowni dostepną pod adresem www.kontri.biz.


Naszym atutem jest młody i dynamiczny zespół złożony ze specjalistów, dzięki któremu osiągnęliśmy profesjonalizm w obsłudze zorientowanej na osiąganie satysfakcji każdego naszego Partnera.

Firma Kontri jest także aktywnym członkiem Podlaskiego Klastra Bielizny, skupiającego firmy z branży bieliźniarskiej, które chcą wspierać promocyjnie region, zwiększać innowacyjność w branży oraz wspólnie występować na rynkach międzynarodowych jako silna grupa producentów z Podlasia (http://spkb.com.pl/).  
 
Detaliczna sprzedaż internetowa produktów z kategorii bielizna damska realizowana jest przez sklep kontri.pl.

Oceń stronę.